Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

ebook

Zamiast klapsa

Wychowywanie dziecka to bardzo trudne zadanie dla rodziców, szczególnie jeśli chce się dać dziecku szczęście, a jednocześnie oczekuje się od niego odpowiedniego zachowania. Mimo ogromnej miłości, jaką ma mama i tata oraz ich samozaparcia do wymierzania kar cielesnych czasami zdarza się, iż tracą oni panowanie nad sobą i dają dziecku klapsa.

Wychowanie dzieci i młodzieży 15% taniej

Dobre wychowanie dziecka - małego i dużego - to duża odpowiedzialność dla świadomego Rodzica. Stąd też zawsze jest warto wiedzieć więcej...

Intelignecja Twojego Dziecka. Jak rozbudzić inteligencję dziecka i wspierać rozwój jego umysłu? - recenzja

"Inteligencja Twojego Dziecka"
Autor: Jolanta Gajda

"Inteligencja Twojego Dziecka" to publikacja skierowana właśnie do świadomych rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób mogą wpłynąć na inteligencję swojego dziecka oraz chcą poznać praktyczne działania pozytywnie wpływające na rozwój różnych rodzajów inteligencji. To zarówno ABC - wiedza w pigułce - na temat rozbudzania w dzieciach różnych rodzai inteligencji jak i zbiór wskazówek wraz z przykładami, z którymi powinien zapoznać się każdy rodzic.

Odbierz swój prezent na Święta

Święta coraz bliżej, czas więc na życzenia i prezenty. Do tradycyjnych życzeń chcemy dołączyć specjalnie dla Ciebie rabat na ebooki prezentowane przez nas w sekcji Recenzje. Tylko do końca roku, jeśli podczas zamawianie jednego z tych tytułów w formularzu zamówienia wpiszesz...

ABC Mądrego Rodzica - recenzje

"ABC Mądrego Rodzica" to cykl poradników wydawnictwa Złote Myśli poświęconych dzieciom a napisanych dla Rodziców.

Recenzje poradników, książek i ebooków dla rodziców

W tym dziale będziemy prezentować recenzje publikacji dla świadomych rodziców. :) Jeśli chcesz, może się tutaj znaleźć również Twoja recenzja.

Recenzje do publikacji można przesyłać na adres dzieci(małpa)dzieci.civ.pl - z tematem "recenzja".

Zapraszamy do wspólnego tworzenia "biblioteczki" wartościowych publikacji dla mamy i taty.

Zobacz recenzje:

Subskrybuje zawartość