Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

prezent

Pomysł na prezent

Małymi kroczkami zbliżają się Mikołajki - jest to czas, gdy zastanawiamy się nad tym, co sprawiłoby radość naszym bliskim, a jednocześnie byłoby pożyteczne. Takie 2 w 1. :)

8 marca Dzień Kobiet

8 marca zbliża się wielkimi krokami. I pewnie nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Dzień Kobiet obchodzony jest w szkole! Jednak upominków dla dziewczynek nie kupują chłopcy, a rodzice... czyli my, bo zgłosiliśmy się w obliczu braku innych chętnych.
Fundusze na Dzień Kobiet są dość ograniczone - 3zł na dziewczynkę, a pomysłów na prezent na Dzień Kobiet dla małych uczennic brak.
Podobno w minionych latach były to jajka niespodzianki, lizaki w kształcie kwiatków... a to co będzie w tym roku zależy od nas.
Może macie jakieś pomysły na upominek z okazji 8 marca???

Dzień Mężczyzny

Właśnie przeczytałam, że dzisiaj obchodzony jest Dzień Mężczyzny. To chyba jakieś nowe święto, bo nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Po udanym Dniu Kobiet mam okazję, aby odwdzięczyć się Pawłowi za jego troskliwość i wsparcie.

Odbierz swój prezent na Święta

Święta coraz bliżej, czas więc na życzenia i prezenty. Do tradycyjnych życzeń chcemy dołączyć specjalnie dla Ciebie rabat na ebooki prezentowane przez nas w sekcji Recenzje. Tylko do końca roku, jeśli podczas zamawianie jednego z tych tytułów w formularzu zamówienia wpiszesz...

Prezent dla Młodych Rodziców

Zbliżają się Mikołajki i Boże Narodzenie - czas wzajemnego obdarowywania się prezentami. Co zrobić, aby swoim podarkiem ucieszyć drugą osobę? Przecież dawanie ma sprawić przyjemność obdarowywanemu, co może ucieszyć młodego Rodzica?

Przede wszystkim będzie to uśmiech dziecka...

Subskrybuje zawartość