Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Chłopiec czy dziewczynka... - recenzja ebooka

"Chłopiec czy dziewczynka... czyli jak zaplanować płeć dziecka"
Autor: Karol Wójcik

"Chłopiec czy dziewczynka..." to bardzo interesująca publikacja dla osób, które chcą dowiedzieć się od czego może zależeć płeć dziecka. Ponadto jest ona źródłem wiedzy o płodności dla osób starających się w ogóle o potomstwo.

W publikacji znajdziesz podstawowe informacje na temat funkcjonowania układu rozrodczego u mężczyzny i kobiety. Jest to pigułka wiedzy niezbędna, aby dobrze przygotować się do skutecznego poczęcia nowego życia.

"Chłopiec czy dziewczynka..." zawiera opis i wytłumaczenie różnych teorii (również tych historycznych) dotyczących czynników wpływających na płeć dziecka - np. metoda dietetyczna (czyli co jeść), metoda Ericssona (uzależniająca płeć dziecka od cech plemników), starożytna metoda chińska (wskazująca wpływ wieku matki na płeć potomstwa), metoda selnas (w której na płeć dziecka wpływa ładunek elektryczny plemników). Autor nie traktuje problemu jednostronnie - przedstawia także metody "niepoważne", które podważa i obala.
Chłopiec czy dziewczynka... czyli jak zaplanować płeć dziecka
Chociaż przeczytanie książki i stosowanie się do wszystkich rad nie daje wystarczającej pewności, że urodzi się chłopczyk lub dziewczynka, to jest to moim zdaniem bardzo wartościowa pozycja dla świadomych rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej.

Autor używa języka prostego, a książka napisana jest tak, że trudno się od niej oderwać. Polecam :)

Inne opinie o "Chłopiec czy dziewczynka... czyli jak zaplanować płeć dziecka"

"Po zapoznaniu się z książka "Chlopiec, czy dziewczynka" jestem przekonana, że treści zawarte w niej mogą pomóc wielu parom poszerzyć wiadomości z tak bardzo ważnego tematu jakim jest planowanie rodziny, a zwłaszcza planowanie płci. Jest to książka, w której znajduje się dużo ciekawych wiadomości, których ja musiałam kiedyś szukać w wielu innych źródłach. Polecam tę książkę wszystkim tym, co planują dziecko, a zwłaszcza jeśli zależy im na odpowiedniej płci. Polecam również tym, którzy nie mają na ten temat "zielonego" pojęcia, a chcą mieć zdrowe i kochane dzieci."
Ela Obara (28 lat)

"Ebook jest napisany w sposób bardzo czytelny, lekki i przyjemny. Posiada wszystko to, co powinno znaleźć się w takim poradniku. Polecam ją wszystkim, którzy chcą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat planowania płci."
Izabela Grynke (30 lat)

Pobierz darmowy fragment publikacji: Chłopiec czy dziewczynka...

Skomentuj i podziel się swoimi uwagami o książce.