Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Paweł - blog

Najwspanialszy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom radości płynącej z faktu posiadania cudownych rodziców, dzięki którym mogą z uśmiechem, pogodą ducha oraz pełną wiarą w siebie poznawać świat. Niech każdy dzień będzie dla dzieci ich świętem.
Chciałbym, aby tak wyglądał każdy dzień z życia naszej Weronisi. :)

Jak przygotować niemowlę do pobrania krwi?

Dzisiaj dzwoniłem dowiedzieć się, jak wygląda pobieranie krwi u niemowlaka, i jak należy przygotować się do takiego badania. Trudno przecież nie dać dziecku w nocy czy też z rana jeść, aby przyjść z nim na badania czczo.

Dzień Kobiet

Babciom życzymy pociechy z wnuków,
Mamom satysfakcji z wychowywania dzieci,
A małym kobietkom radości...

Wszystkim Paniom życzymy dużo uśmiechów,
oczywiście z okazji światowego Dnia Kobiet.

Jednakże niech dobroć wszystkich kobiet będzie zauważana i doceniana każdego dnia. :)

Walentynki

W Polsce już od kilku lat 14 lutego obchodzone są Walentynki. Wiele osób podchodzi do tego święta z dystansem twierdząc, że uczucia należy okazywać każdego dnia. Zgadzam się z tym, ale...

Akt urodzenia Weroniki

Długo zastanawialiśmy się nad odpowiednim imieniem dla naszej Córeczki. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Weronikę. Dzisiaj odwiedziłem Urząd Stanu Cywilnego, gdzie otrzymałem akt urodzenia naszej Weroniczki.

Zostałem ojcem :)

Dzisiaj o 14:10 zostałem ojcem. :) Córeczka i dzielna Mamusia mają się dobrze.

Wszystkiego najlepszego Aniu :)

Kochana Aniu w Dniu Twoich Imienin
życzę Ci samych radosnych chwil u mojego boku,
dużo optymizmu i spełnienia się w roli Mamy
naszej oczekiwanej Córeczki.

Twój Paweł

Tags:

Darmowe miejsce na bloga o dzieciach

Chcemy, aby na łamach naszego serwisu swoimi doświadczeniami związanymi z ciążą, NPR-em i/lub wychowaniem dzieci dzieliło się więcej osób. Wierzymy, że wówczas stworzy się pełniejszy obraz napotykanych problemów oraz codziennych radości. Dlatego postanowiliśmy z Anią, iż udostępniamy w naszym serwisie darmowe miejsce na blogi dla zainteresowanych. :)

Tags:

Zamiast klapsa

Wychowywanie dziecka to bardzo trudne zadanie dla rodziców, szczególnie jeśli chce się dać dziecku szczęście, a jednocześnie oczekuje się od niego odpowiedniego zachowania. Mimo ogromnej miłości, jaką ma mama i tata oraz ich samozaparcia do wymierzania kar cielesnych czasami zdarza się, iż tracą oni panowanie nad sobą i dają dziecku klapsa.

Bicie serca oczekiwanego Dziecka

Bijące serce dziecka jest najpiękniejszym dźwiękiem, jaki chciałby usłyszeć każdy ojciec oczekujący na swoją Córeczkę lub Synka. Jest to możliwe dzięki badaniom USG, które Ania miała w środę. :)

Tags:
Subskrybuje zawartość