akt urodzenia
Akt urodzenia Weroniki
Długo zastanawialiśmy się nad odpowiednim imieniem dla naszej Córeczki. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Weronikę. Dzisiaj odwiedziłem Urząd Stanu Cywilnego, gdzie otrzymałem akt urodzenia naszej Weroniczki.
Paweł, wt., 24 listopad 2009 - 22:09
- Paweł's blog
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
- Czytaj dalej
Tags:



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 11 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 20 tygodni temu
6 lat 21 tygodni temu
6 lat 30 tygodni temu
6 lat 32 tygodnie temu
6 lat 33 tygodnie temu
7 lat 1 tydzień temu
7 lat 21 tygodni temu