Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

ginekolog

Wyniki cytologii

Dzisiaj mieliśmy kolejną wizytę u ginekologa, a mimo pomyślnych dotychczasowych wyników badań byłam nieco zestresowana. Obawiałam się negatywnego wyniku badania cytologicznego.

Zalecenia w 14 tygodniu ciąży

Dzisiejsza wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Ginekolog obejrzał moje wyniki badań oraz wyniki USG dziecka. Stwierdził, że nie widzi nic niepokojącego - ciąża rozwija się poprawnie, a moje wyniki są dobre. Następnie miałam kolejne badania...

Zalecenia w 10 tygodniu ciąży

Przedwczoraj byliśmy u ginekologa, aby uzyskać skierowanie na USG, które można by było wykonać w ramach NFZ w ciągu kilku najbliższych tygodni. Przy okazji chcieliśmy otrzymać skierowanie na badanie w kierunku toksoplazmozy, pobrać cytologię oraz zadać wiele nurtujących nas pytań. Lekarz wykazał się cierpliwością. ;)

Przychodnia przychodni nierówna

Właśnie wróciliśmy od ginekologa i jestem zadowolona, że zdecydowaliśmy się na zmianę przychodni. Nie sądziłam, że mogą być takie różnice w procedurach, jak również w podejściu do pacjenta. Naszą wizytę uznaję za udaną. :)

Zmiana przychodni i lekarza prowadzącego

W weekend emocje nieco opadły - ładną słoneczną pogodę wykorzystaliśmy na spacer. Z jednej strony jest to czas, który jeszcze możemy spędzić z Pawłem tylko we dwoje. Z drugiej strony pamiętamy, że Maleństwo jest z nami i czujemy się już większą rodziną. Podczas łykania świeżego powietrza postanowiliśmy, że dla dobra dziecka pójdziemy do innej przychodni i tak dotychczasowy ginekolog nie budził zbytnio naszej sympatii.

Skierowanie na USG i rozczarowanie

Dzisiaj odbyła się nasza kolejna wizyta kontrolna u ginekologa. Poszliśmy z wynikami badania krwi i moczu, które były bardzo dobre. Jak widać zdrowe żywienie przynosi pożądane efekty. Lekarz przeprowadził pierwsze badanie ginekologiczne i okazało się, że w pochwie jest stan zapalny. Ale to nie jedyne rozczarowanie. :(

Duphaston na utrzymanie ciąży

Dzisiaj rano czułam się już trochę lepiej. W nocy nie dokuczał mi bardzo brzuch, a krwawienie ustało. Mimo to Paweł zapisał mnie na 12 do pierwszego lepszego ginekologa w jednym ze szpitali, gdzie możliwy jest poród.

NIEpotwierdzenie ciąży u ginekologa

Dzisiaj rano byłam pełna optymizmu, bo udało nam się wysępić numerek do ginekologa. Wierzyłam, że dziś potwierdzi się moja ciąża i otrzymam pierwsze fachowe wskazówki dla ciężarnej. Rzeczywistość wyglądała nieco inaczej...

Lekarze o badaniu jakości nasienia

Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami wybraliśmy się z Pawłem i jego wynikami do mojego ginekologa. Trochę się stresowałam, że odeśle Pawła na leczenie, a ja nadal nie będę diagnozowana. Tymczasem opinia mojego lekarza była zadziwiająca.

Wizyta u ginekologa i diagnoza

Właśnie wróciłam od ginekologa. To była moja kolejna wizyta, na której pokazywałam moje wykresy w nadziei, że lekarz wskaże powód braku poczęcia. Liczyłam, że może dostanę skierowanie na jakieś badania - USG, hormony itp.?

Subskrybuje zawartość