ruch
Zaparcia w ciąży - jak sobie radzić?
Ogólnie czuję się już całkiem dobrze. Jednak od długiego weekendu dokucza mi zaparcie. Wyczytałam, że może być ono wywołane zwiększonym poziomem hormonów w ciąży, czy też uciskiem dziecka na jelita. Co robić, gdy branie leków przeciw zaparciom nie jest wskazane w ciąży? Jak sobie radzić z zaparciami?
Ania, pt., 8 maj 2009 - 13:25



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 11 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 20 tygodni temu
6 lat 21 tygodni temu
6 lat 30 tygodni temu
6 lat 32 tygodnie temu
6 lat 33 tygodnie temu
7 lat 1 tydzień temu
7 lat 21 tygodni temu