Najpiękniejsze święta
W tym roku Święta Bożego Narodzenia były dla nas wyjątkowe. Oczywiście dzięki naszej Weronice, dla której stroiliśmy choinkę i śpiewaliśmy kolędy. Zasiadając w domu do skromnego (ze względu na moje karmienie piersią) wigilijnego stołu czuliśmy się już jak prawdziwa rodzina.
Dzięki tak długo wyczekiwanej Weronice były to najpiękniejsze nasze święta mimo, że spędziliśmy je w domu. Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie, abyśmy byli dobrymi rodzicami, a naszej Wersi, aby była zdrowa, uśmiechnięta i zadowolona ze swoich rodziców. :)
Dzisiaj jestem już pewna, że największą radością w świętach są właśnie dzieci.
- Ania's blog
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 10 tygodni temu
6 lat 16 tygodni temu
6 lat 16 tygodni temu
6 lat 19 tygodni temu
6 lat 20 tygodni temu
6 lat 29 tygodni temu
6 lat 30 tygodni temu
6 lat 32 tygodnie temu
7 lat 2 dni temu
7 lat 20 tygodni temu