Laboratorium
Zgodnie z sugestią naszego lekarza dzisiaj wybraliśmy się na badania krwi, moczu oraz badania w kierunku toksoplazmozy. Niestety również w tym laboratorium była długa kolejka i czekaliśmy blisko godzinę na pobranie krwi, a byłam wyjątkowo głodna. ;)
Do badań oddaje się poranny mocz, a morfologia krwi wykonywana jest na czczo. Na szczęście było tylko jedno wkłucie igły, przez którą została pobrana krew do dwóch strzykawek - na morfologię i na toksoplazmozę. Wyniki mają być już w poniedziałek. Mam nadzieję, że będą dobre.
W oczekiwaniu na wyniki badań głaszczę się po moim brzuszku, w który kryje się nasz maleńki największy Skarb.
- Ania's blog
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 11 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 20 tygodni temu
6 lat 21 tygodni temu
6 lat 30 tygodni temu
6 lat 32 tygodnie temu
6 lat 33 tygodnie temu
7 lat 1 tydzień temu
7 lat 21 tygodni temu