badania nasienia
Nekrospermia (nekrozoospermia) - brak żywotności plemników w ejakulacie
Nekrospermia (nekrozoospermia) to brak żywotności plemników w ejakulacie. Normą prawidłowego nasienia jest co najmniej 75% żywych plemników.
Ania, pon., 12 styczeń 2009 - 21:01
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
- Czytaj dalej
Tags:
Leukocytospermia - zwiększona ilość leukocytów w nasieniu
Leukocytospermia to stwierdzenie zwiększonej ilości leukocytów w nasieniu. Za wartość graniczną (zgodną z normą) uznaje się 1 milion leukocytów w mililitrze - jeśli liczba leukocytów jest większa sugeruje to leukocytospermię.
Ania, ndz., 14 grudzień 2008 - 8:12



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 11 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 18 tygodni temu
6 lat 20 tygodni temu
6 lat 21 tygodni temu
6 lat 30 tygodni temu
6 lat 32 tygodnie temu
6 lat 33 tygodnie temu
7 lat 1 tydzień temu
7 lat 21 tygodni temu