Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

macierzyństwo

Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety - recenzja

"Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety"
Autor: Katarzyna Krzan

"Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety" wprowadza niedoświadczone kobiety w świat macierzyństwa. Przybliża wszystko to co będzie się działo w czasie ciąży oraz po urodzeniu dziecka do jego 1 roku życia. Takie małe kompendium wiedzy dla przyszłych mam... :)

Wizyta u stomatologa

Zanim podejmiesz próby zmierzające do poczęcia dziecka powinnaś odwiedzić swojego stomatologa. Dobrze jest zrobić gruntowny przegląd i czyszczenie zębów. Gdyby okazało się, że niezbędne jest leczenie, to lepiej zrobić je teraz niż w czasie ciąży.

Przygotowanie do macierzyństwa

Z reguły z zapałem przygotowujemy się do ważnych wydarzeń w naszym życiu. Chyba każdy słyszał i brał udział w przedświątecznych porządkach, strojeniu się (szczególnie kobiety) przed wyjściem do teatru czy na bal, albo pakowaniu przed wyjazdem. W momencie, kiedy przed nami staje wizja niezwykle ważnego wydarzenia, jakim jest poczęcie i urodzenie dziecka, wówczas przygotowania są rzeczą niezbędną.

Świadome macierzyństwo - świadoma mama

Mam na imię Ania i obecnie mam 27 lat. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mężatką. Mam cudownego męża Pawła, który podobnie jak ja bardzo chce mieć dzieci. Oboje chcemy świadomie przyjąć na siebie obowiązki związane z rodzicielstwem... chcemy to zrobić już dziś, czyli od momentu poprzedzającego poczęcie. :)

Oczekiwanie na dziecko

Dział "Oczekiwanie na dziecko" został stworzony głównie z myślą o rodzicach, którzy planują poczęcie dziecka lub już oczekują na jego narodzenie.

Subskrybuje zawartość