Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Pomocy

Witam opowiem wam dzisiaj moja Historie.
Brałąm do Lutego Hormony bo miałam problemy z miesiączka, tereaz juz nie biore a regularnie wspolzyje z chłopakiem. Sex uprawialismy 27 Marca a okres powinnien byc 30 marca.
Dodam fakt, żę byłam bardzo chora przed okresem tzn miałam grype schudłam nawet 2 kg, brałęm te świnstwa antybiotyki i chodziłam jak umarła. 7 kwietnia zrobiłąm 2 testy ciazowe jeden wyszedł tak na poł 2 kreska za mgłą a drugi pozytywnie. poszłam w czwartek 8 do ginekologa on sie pytal o wszystko powiedzialam, ze jestem troche zmeczona, temp ciala mam nie cale 37, bola mnie piersi i jajniki.
Kazał zrobic test nastpeny rano i nic nie stwierdził dał 50 na 50. Test wyszedł znowu pozytywnie, ale wkurzyłam sie i pojechałam na badanie (HCG) wyszło < 2.0

gadałam z dwoma niezależnymi lekarzami i oboje stwierdzili, ze nie ma szans na ciaze i zeby spokojnym byc, a isc do ginekologa.
co wy a o tym sądzicie >???

Poczęcie nie może być powodem do zmartwień

Nie masz czym się martwić! Skoro sypisz regularnie z chłopakiem, to pewnie bardzo się kochacie, a gdyby doszło do poczęćia to na pewno możesz na niego liczyć (przecież to owoc Waszej wielkiej i prawdziwej miłości). Skąd wiec Twoje powody do zmatwień?

Tym bardziej wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo nie jesteście już dziećmi i doskonale wiedzieliście (i wiecie) skąd się biorą dzieci i na pewno wiedzieliście do czego może doprowadzić seks. Jako osoby dorosłe, dojrzałe i odpowiedzialne (a na dodatek bezgranicznie kochające się) na pewno świetnie poradzicie sobie razem jako rodzice. Gratuluję Wam szczęścia - pamiętajcie, że nie jedna para zazdrości Wam, więc nie zmarnujcie swojej szansy na byćie najlepszymi rodzicami.

Koniecznie słuchaj lekarzy i bądź spokojna, bo stres matki może odbić się na zdrowiu dziecka.

Nie jestem w ciąży

Witam nie jestem w ciąży ;)Ginekolog tak powiedzial i dodal ze to hormony wariuja - podkreslil ze badanie hcg jest pewne. wiem, że wiele kobiet sie stara i im sie nie udaje, ale ja jeszcze jestem młoda i mam czas ;) pozdrawiam i dzieki

Planowanie rodziny

Pozostaje nam życzyć pomyślnego planowania rodziny - aby w momencie, gdy zapragniecie dziecka, bez problemu pojawiło się ono w Waszym życiu. Pozdrawiamy. :)