Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Test ciążowy

witam .okres mialam 23.03.2010 a do zblizenia doszlo 29.03.2010,zrobilam test ciazowy to dwa mi wyszly z blada kreska a dwa kolejne ze nie jestem w ciazy?

BASIA

Wykonywanie testu ciążowego

Czy wykonywałaś testy zgodnie z załączonymi wskazówkami? Ze względu na niewielką ilość hormonu B-HCG w moczu w pierwszych dniach ciąży, testy ciążowe wykonane w bardzo wczesnej ciąży mogą się "mylić". W przypadku wątpliwości dobrze jest powtórzyć test po kilku dniach lub odwiedzić swojego ginekologa.

Test Ciazowy

Witam!!! Nie bardzo wiem co mam myslec.....ostatni okres mialam 25.03.2010.....3.05.2010 bylam u ginekologa i pani doktor poprzes usg dopochwowe stwierdzila ze na lewym jajniku mam cyste 5cm.a po prawej stronie miejwiecej po srodku jest jakis pecherzyk tylko ze ona nie mogla dokladnie stwiedzic czy to jest ciaza......wykonala mi test ciazowy i powiedziala ze wynik byl bardzo slaby ale pozytywny.....kazala przyjsc 17.05. Ja zrobilam test sama w domu i wyszedl negatywny.....nie wiem czy taki zwykly test moze sie pomylic czy mozliwe ze test u lekarza dal wynik falszywy.......????