Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Kolejne lekcje kursu NPR

Witam! Zapisałam się na kurs NPR w lipcu 2009. Ostatnią lekcję (7) otrzymałam 3 sierpnia. Czy jest możliwość otrzymywania następnych lekcji? Pozdrawiam!

8 lekcja kursu NPR

Witaj Magdo,
zgodnie z informacjami przesyłanymi kursantom w e-mailach kolejne lekcje kursu są w trakcie przygotowania. Trwa to długo, bo nasza córeczka Weronika wymaga dużo uwagi i poświęcamy Jej prawie cały nasz wolny czas.
Obiecujemy, że 8 lekcja kursu NPR (i dalsze lekcje również) będzie wysłana do wszystkich niezwłocznie po jej opracowaniu.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ania i Paweł

Kolejne lekcje kursu NPR

Witam,
Zapisałam się na kurs NPR w lipcu 2010. Ostatnią lekcję (7) otrzymałam 6 sierpnia. Czy jest możliwość otrzymywania następnych lekcji? Pozdrawiam!

Kolejne lekcje.

Faktycznie, od Państwa wpisu minął już rok, a kolejne lekcje nie pojawiły się, czy można na nie liczyć? Państwa kurs był wyjątkowo dokładnie opracowywany, w każdym mailu było mnóstwo cennych wskazówek, szczerze mówiąc z niecierpliwością czekam na dalsze lekcje.

Pozdrawiam i liczę na dalszą współpracę.

nowa kursantka

Witam serdecznie,
Właśnie dziś zapisałam się na Państwa kurs ale niestety nie otrzymałam żadnej lekcji tylko wiaodmość o przygotowywaniu kursu...
Czekam z niecierpliwością na pierwsze lekcje.

Pozdrawiam

Problemy z otrzymywaniem lekcji kursu NPR

Do nowa kursantka:
Jeśli dale nie otrzymujesz e-maili z kursem proszę napisz na adres npr(małpa) podając dane z rejestracji.

Kurs

Witajcie, ja też nie dostałam na e-mail kursu....