Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Droga do sukcesu - Jak sprawić, aby Twoje dziecko odniosło w życiu sukces?

"Droga do sukcesu"
Autor: Jolanta Gajda

"Droga do sukcesu" to publikacja skierowana do świadomych rodziców, którzy chcą się dowiedzieć, jak mogą pomóc osiągnąć swojemu dziecku sukces.


Poradnik jest bogatym źródłem wiedzy o tym, w jaki sposób można stymulować rozwój dziecka. Przedstawia propozycje gier i zabaw edukacyjnych, które będą przyjemnością dla Twojej pociechy. Dodatkowo zawiera on wskazówki dla rodziców, w jaki sposób należy wykonywać poszczególne ćwiczenia - kiedy? jak często? jak długo? i dlaczego w taki sposób, a nie inny?

Droga do sukecsuAutorka pokazuje na przykładach, jak każdy rodzic może codziennie wpływać na rozwój umysłowy i fizyczny swojego dziecka, aby w przyszłości osiągnęło ono sukces. W książce przedstawione są nie tylko fakty, ale również ciekawe pomysły gotowe do natychmiastowego zrealizowania. Czytelnikowi aż chce się sprawdzić, jak zadziałają one w praktyce. ;)

W publikacji autorka skupia się na omówieniu różnych elementów i aspektów życia, które wpływają na rozwój dziecka. Pokazuje, jaką wielką rolę odgrywają rodzice - to głównie od właściwego zaangażowania rodziców zależy sukces dziecka! Po przeczytaniu tej lektury na pewno nie pozostaniesz obojętny na to, jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem oraz bardziej będziesz ważył słowa, które wypowiadasz przy nim.

Inne opinie o "Droga do sukcesu":

"Ta publikacja uzmysłowiła mi, jak ważna rolę odgrywają wypowiadane słowa do naszych pociech, a przede wszystkim w jakiej formie to robimy. Pomogła mi sprawić, że rozwój dzieci jest zajęciem przyjemnym i satysfakcjonującym, ponieważ metody zastosowane szybko przynoszą swoje efekty."
Krystyna Kurasińska

"Świetny poradnik. Powinien przeczytać każdy rodzic. Przyda się także dziadkom. Po przeczytaniu zyskałam wiedzę jak wychowywać dziecko na człowieka sukcesu. Porady są praktyczne, proste, a także mądre."
Iwona Wydrzyńska (40 lat)

"Wspaniała książka, w prosty sposób opisująca jak radzić sobie z wychowaniem dziecka, pokazująca wiele przykładów zabaw edukacyjnych i sposobów na prawidłowy rozwój dziecka."
Agnieszka Rybczyńska (26 lat)

Pobierz darmowy fragment publikacji: Inteligencja Twojego Dziecka, czyli co zrobić, aby rozbudzić w dziecku inteligencję

Skomentuj i podziel się swoimi uwagami o książce.